نتایج جستجو برای عبارت :

اکسو

قبل از انتشار خبر بگم که چانیول علاقه خاصی به مارورل داره و سر اومدن جوکر چقد ذوق داشت و یکی از محبوب ترین فیلماشم ددپول هست:)
خلاصه که رایان رینولدز بازیگر نقش ددپول برای فیلم جدیدش که اتفاقا با پیمان معادی ما هم همبازی بودن میرن کره واسه ی اکران فیلم در اونجا:)
امسو هم به اون مراسم دعوت شده بود و با لباس های ورژن اکسو ابسشن به اون مراسم رفتن:)
رایان در اون مراسم با اکسو ملاقات کرد و معلوم شد ایشونم فن اکسو هستن
پس چانیولم که رو ابرا بود واسه به
سلام خسته نباشید

می دونم برای بعضی ها خیلی قدیمیه،اما خیلی ها هم نمی دونن برای همین این پست رو گذاشتم.

بعد از اون کاور مخصوصی که برای s8\s8+ زد و سر و صدای زیادی هم به پا کرد(البته همه جا جز ایران!!)
سامسونگ این بار نسخه ویژه ای از نوت9 رو برای هواداران کی پاپ و اکسو زد.چیزی که خیلی با کاور فرق داره و اکسو رو به سامسونگ بیشتر پیوند زد.
اون چیزی نیست جز نوت9 اکسو ادیتیشن

(برای مشاهده جعبه گشایی و تصاویر این گوشی به ادامه مطلب مراجعه کنید)
ادامه مطل
یه خبر باحال اکسو کنسرت داره
هورااااااااا
خب اره توی ایران نیست اما تو سًول کنسرتشه و اونهایی که از سر خوش شانسی دارن واسه یه ماه دیگه میرن کره بدونن که اکسو کنسرت داره و خرید بلیطش هم از فردا صورت میگیره.و اینکه اکسو داره ام وی جدید میده و من اتفاقی یه عکس از بکهیون دیدم که گریم شده نشسته بود و همه داشتن ازش عکس میگرفتن دقت که کردم دیدم این عکس مال هیچ کدوم از تبلیغ ها یا موزیک ویدیو ها نیست وپی بردم که اکسو آهنگ جدید رو تموم کرده و الان داره و
معنی اهنگ گری دون از سزن اکسو
دانلود اهنگ ترکی گری دون از سزن اکسو
دانلود آهنگ گری دون گری دون
دانلود آهنگ geri don sezen aksu

دانلود اهنگ گری دون از سیلا
دانلود اهنگ سزن اکسو کوچکم
دانلود آهنگ سن آغلاما از سزن آکسو
دانلود اهنگ سزن اکسو geri don
امروز یعنی ۱خرداد تولد لیدر گروه اکسو سوهو هستش.
لیدری که با تمام توانش از اکسو محافظت کرده و هیچ وقت تنها شون نگذاشته 
لیدری که در تمام شکست ها و پیروزی های اکسو حضور داشته و همیشه مرکز 
این خانواده بود.پس به یاد این روز زیبا بیایید همگی خوشحال باشیم.
Artist: EXO | Genre: Pop/Hip hop | South Korean Boy Group | EXO – (Music Videos)
هنرمند: اکسو | گروه پسر کره جنوبی | سبک: پاپ و هیپ هاپ | تاریخ انتشار: از شروع فعالیت تاکنون | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو های کره ای گروه (اکسو) EXO از شروع فعالیت تاکنون
Exo is a South Korean–Chinese boy band based in Seoul
اکسو (کره‌ای: 엑소؛ انگلیسی: EXO) گروه پسرانهٔ کره‌ای-چینی کره‌ای است که زیرنظر اس.ام. انترتینمنت به فعالیت می‌پردازد. این گروه از نه عضو به نام‌های شیومین، سوهو، لی، بک‌هیون، چن، چانیول، دی.او.،
Artist: EXO-CBX | Music Name: Blooming Day | Genre: Pop | Released: 2018 | Album: Blooming Days | EXO-CBX – Blooming Day (Music Video)

هنرمند: اکسو | نام موزیک: روز شکوفایی | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (اکسو) EXO-CBX با نام (روز شکوفایی) Blooming Day
ادامه مطلب
سلامممممم....
توی چند پست قبل گفته بودم که قراره اکسو کامبک بده.....یادتونه...بله بله...الان من بال در آوردم و خوشحالم چون حدسم به حقیقت پیوست
بالاخره اکسو توی یوتیوب یه ویدیو اپلود کردن که توش همه اعضا هستن و اکثرا هم کت سفید و قرمز پوشیدن(نه کت های لاوشات)......
دی او هم قراره توش باشه پس زمانشون خیلی کمه و تا دی او نرفته باید موزیک ویدیو رو بسازن....
خلاصه برای مشاهده ویدیو به این ادرس برید(اینستاگرام):https://www.instagram.com/tv/BzDm7-xBbCQ/?utm_source=ig_web_copy_link
 (Artist: Exo | Music Name: Electric Kiss | Genre: Pop | Released: 2018 | Album: Countdown | EXO - Electric Kiss (Music Video

هنرمند: اکسو | نام موزیک: بوسه الکتریکی | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (اکسو) EXO با نام (بوسه الکتریکی) Electric Kiss
ادامه مطلب
Artist: EXO | Music Name: Call Me Baby | Genre: Pop | Released: 2015 | Album: Exodus | EXO - Call Me Baby (Music Video)

هنرمند: اکسو | نام موزیک: با من تماس بگیر عزیزم | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2015 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (اکسو) EXO با نام (با من تماس بگیر عزیزم) Call Me Baby
ادامه مطلب
آین آلبوم جدید اکسو از زیر گروه چانهون است که شمال دو عضو به نام های پارک چانیول و اوه سهون دوتا از رپر های گروه اکسو ساخته شده.اکثر آهنگ های آلبوم جنبه ی تابستانی و شاد دارند و در متن آهنگ به مشکلات همیشگی ایدول ها اشاره شده...❤️
این آلبوم شامل شش آهنگ فوق العاده زیباست:
1-what a life 
2-just us 2
3-closer to you
4-Borderline
5-Roller coaster 
4-Daybremin
امیدوارم این آلبوم رو دوست داشته باشید❤️
اوپدویی شو/یه سر بزن

۱- وقتی زن دایی‌م جای مامانم اومد مدرسه‌مون.
۲- وقتی با زن دایی‌رفتم خرید.
۳-وقتی مانتویی که زن دایی گفتو خریدم.
۴- هرچیزی که شامل زن دایی بشه
۵- وقتی با فاط اوکی شدیم و بهش گفتم بهم بگه دلش برام تنگ شده.
۶-وقتی به دوستم زنگ زدم.
۷-وقتی متنه مبینا رو خوندم.
۸-وقتی که جه بوم رو دوباره دیدم.
۹-وقتایی که خودم بودم.
۱۰- وقتی که لیتل رو می‌خونم[ ی لبخنده عجیبی میزنم..‌]
۱۱- وقتایی که دورهمی می‌بینم و از دیدن مدیری ذوق‌مرگ می‌شم.
۱۲- وقتی که چند تا موم
 Artist: EXO | Music Name: Lucky One | Genre: Pop-Dance/R&B | Released: 2016 | Album: Universe | EXO - Lucky One (Music Video)

هنرمند: اکسو | نام موزیک: یک خوش شانس | سبک: پاپ دنس و آر اند بی | تاریخ انتشار: 2016 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (اکسو) EXO با نام (یک خوش شانس) Lucky One
ادامه مطلب
Artist: EXO | Music Name: Love Shot | Genre: Pop | Released: 2018 | Album: Love Shot | EXO - Love Shot (Music Video)

هنرمند: اکسو | نام موزیک: شلیک عشق | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (اکسو) EXO با نام (شلیک عشق) Love Shot 

ادامه مطلب
در اواسط ماه دسامبر ۲۰۱۸ بودیم ...
روز دوم کنسرت گرند لاین لی عضو اکسو که از ۲۰۱۵ تا به الان توی چین به صورت سولو کار میکنه ولی هنوزم عضو اکسو هست^~^
از گرند لاین هم که نگم براتون چقدر محشر برگزار شد:)
اما یه چیز بد اتفاق افتاده بود...

دانلود آهنگ و توضاحات در ادامه مطلب...
ادامه مطلب
اکسو(به انگلیسی:Exo)گروه پسرانه کره ای_چینی است که زیر نظر کمپانی SM Entertainment در سال 2011 ، دبیو کردند.این گروه از 9 عضو:(از راست به چپ در تصویر)کای،لی،دی او،شیومین،چانیول،چن،بکهیون،سوهو و سهون تشکیل شده است.
در ابتدا کار خود را با 12 عضو که متشکل از دو زیر مجموعه"اکسو_کی" و "اکسو_اِم"شروع کردند.زیر مجموعه اول به زبان کره ای و زییر مجموعه دوم به زبان چینی به فعالیت میپرداخت.
دو عضو از این گروه در سال 2014 و یک عضو هم در سال 2015،گروه را ترک کردند و از آن زمان
Artist: DIA & Exo & Momoland | Music Name: Woowa Lucky I'm So Hot | Genre: Mashup/Pop | Released: 2019 | Remix: Octamun | DIA & Exo & Momoland - Woowa Lucky I'm So Hot (Octamun Mashup Remix) (Music Video)
هنرمند: مومولند و اکسو و دیا | نام موزیک: وووا-لاکی-من داغ هستم | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو ریمیکس کره ای گروه (مومولند و اکسو و دیا) Exo & DIA & Momoland با نام (وووا-لاکی-من داغ هستم) Woowa Lucky I'm So Hot 

ادامه مطلب
متن اهنگ اه استانبول سزن اکسو
ترجمه ترانه های سزن آکسو
آهنگ آه استانبول از کیباریه

دانلود آهنگ yansin istanbul

آهنگ ترکی آه کاواکلار

دانلود اهنگ گچر سزن اکسو

دانلود آهنگ آه استانبول ابرو گوندش

دانلود اهنگ یانسین استانبول
,Sezen Aksu ,ترجمه آهنگ های استانبولی به فارسی,ترجمه آهنگ آه استانبول سزن آکسو ,نوبت 76 لیست درخواست ها آخرین درخواست ,متن آهنگ یانسین استانبول از سزن آکسو بایگانی ,متن و ترجمه آهنگ یانسین استانبول از سزن آکسو ,سزن آکسو در ترکی استا
امروز یعنی ۲۹ ژوئن اکسو به خانه آبی(محل اقامت رییس جمهور کره جنوبی)دعوت شده اند تا همراه با رییس جمهور امریکا دونالد ترامپ و دخترشون شام بخورن و حتی قبل از شام هم یه صحبت دوستانه داشته باشن!!!!(مگه اومدین امر خیر بکنین)
البته نگرانم این ترامپ بلایی سرشون نیاره چون بیشتر فن هاشون ایرانی هستن.....بدبخت شدیم رفت....ترامپ جون اکسو جونت به ما حمله نکن.....
دیگه من از جزئیات صحبت هاشون خبر زیادی ندارم اما تا اونجایی که تونستم براتون عکس آوردم
این با رییس
امروز یعنی ۲۹ ژوئن اکسو به خانه آبی(محل اقامت رییس جمهور کره جنوبی)دعوت شده اند تا همراه با رییس جمهور امریکا دونالد ترامپ و دخترشون شام بخورن و حتی قبل از شام هم یه صحبت دوستانه داشته باشن!!!!(مگه اومدین امر خیر بکنین)
البته نگرانم این ترامپ بلایی سرشون نیاره چون بیشتر فن هاشون ایرانی هستن.....بدبخت شدیم رفت....ترامپ جون اکسو جونت به ما حمله نکن.....
دیگه من از جزئیات صحبت هاشون خبر زیادی ندارم اما تا اونجایی که تونستم براتون عکس آوردم
این با رییس
توجه ❌این داستان بر اساس واقعیت میباشد❌توجه

زنگ تفریح بود...
بکی رو به دوست اکسوال و دوست ارمی:«خب بچه ها بازدیدا و رای های مامای اکسو فوق العاده پایینه...تو ماما حداقل باید بین بی تی اس و اکسو ده درصد فاصله باشه!!!نه سی درصد!
دوست ارمی:«خیلیم خوبه!
بکی:«نه برای منه مولتی فن:<
دوست اکسوال:«برو بابا توهم تکلیفت با خودت مشخص نیست...~
*بکی در حال نحوه گرفتم بلیط یک طرفه برزخ واسه دوست اکسوال....اون نگاهی به دوست ارمی می اندازد و روش همیشگی خود را پیا
این روز،مثل همیشه متفاوت تر و درخشان تره.مثل ماه ای که کامله و میدرخشه.این روز،حال و هوای متفاوتی رو داره...این روز،روز یه افسانه ایه که از یه سیاره بسیار دور به زمین اومده تا دنیا رو نجات بده و از شر پلیدی ها خلاصشون کنه.این افسانه قدرت جادویی دارن.اما نه فقط قدرت ماورایی دارن،بلکه قدرت صدایی دارن که هر لحظه جسم و روح هر کسی رو زنده میکنه!امروز،روزیه که با اومدن دوازده نفر تو این دنیا،هر لحظه دنیا رو قشنگ تر و زیبا تر کرده!روزی که با صداهاشون،
سه ماه در خونه،ترس از مبتلا شدن کرونا،با کلی اتفاقای خاص...چند وقتیه که تنبل شدم و  به جای این که نقاشی بکشم یا چیزی بنویسم و پست بکنم،مدام تو اینستا و کلاس های رو مخ آنلاینم.با امتحانایی که وقت کمی بهمون‌میدن...
اما این ها به کنار!چند تا اتفاقی که تو این چند افتاده بود رو براتون میگم!
پدر شدن کیم جونگده(چن)
صد و خورده ای روز بود که خبری از خنده اش و چهره خاصش و صدای مخملی و دلنشینش نبود!همه ما دلتنگش بودیم.بعد از خبر ازدواجش،همه فنای کره ای بهش ه
چند روز پیش بکهیون عضو اکسو اینستاگرامش رو اپدیت کرده و عکس مرموزی همراه با کپشن مرموز تر گذاشته..
توی این عکس گردنی وجود داشت که روی اون چند کلمه بود.....اما نمیشد فهمید که تتو هست یا تتوی موقته...به همین دلیل تا روز ها سر این بخش بود که معنی یا اصلا مفهوم این تتو چی هست....در حالی که باید به مفهوم عکس پی میبردیم به طرف یه چیز جزیی حرکت کردیم....به هر حال بگذریم....
این عکسی بود که توی پیجش اپدیت کرد
و اما کپشن اون که نوشته بود«به زودی».....
خب من توی چند
سلام 
ب خاطر اینکھ ى سریا نمیدونن چیھ ى توضیحی میدم
kpop ب اھنگاى سبک کرھ اى میگن ک شامل رپ دنس و...میشه
خعلى از سایت‌های معتبر جھانى این‌نوع اھنگو برترین سبک آنگ تو کل دنیا میدونن
و این سبک طرفداران خخخخخخخخخخعللللللى زیادی داره^^
گروھ ھا:
دخترونھ
پسرونھ
مخلوط
گرو ھاى دخترانھ مثلھ.......بلک پینک
                                     جى.آیدل  
                                      توایس
گروھھاى پسرونھ،مثل.
بى تى اس
اکسو
انیستى
شاینى
اس اف 9،،،،،،
در مطالب بعد

گایز میانهه ولی دیگه بیان بهم اجازه نمیده برا امروز پست بزارم بقیه ش برای فردا میفته بازم ببخشد
و درخواستی هایی که گذاشتم
1_چانیول اکسو
2_عکسهای بلک پینک
3_عکسهای تکی جنی
4-عکسهای اعضای بی تی اس به جز جیهوپ(چون تموم 10تا پستو گذاشته بودم ) 
عکسهای چانیول در ادامه مطلب

ادامه مطلب
من یه دختر با کت بلند آبی روشن و شالگردن پهن خاکستری ام. کلی چیز هست که میخوام یاد بگیرم و بقیه عمرم رو دارم که برای این یاد گرفتن ها خرج کنم. کلی احتمالات خوب جلوی پام قرار گرفته و قراره بگیره، و دوست داشتنی ترین لپ تاپ، هدفون، هارد و قلم نوری دنیا رو دارم. اسماشون به ترتیب اورانوس، هرمس، حلقه زحل و مارسه. میتونم به اکسو و بی‌توبی عزیزم گوش بدم و برم دنبال چیزایی که دوست دارم.من خوشحال و خوش بختم و در ضمن، امتحان امروزم رو هم بدون اینکه برای خو
سلامممممم خب از اونجایی که من اکسوالم و هنر نزد اکسوال است گفتم که این هنر رو هم که از خودم در بر کردم به نمایش گذاشته و نظر باقی اکسوال ها را جلب بکردویم........
دودو رو دوووووو.....و حالا حاصل تلاش سه ساعت و بیست و چهار دقیقه نویسنده این وبلاگ رو مشاهده میکنید......
ادامه مطلب
سلامممممم خب از اونجایی که من اکسوالم و هنر نزد اکسوال است گفتم که این هنر رو هم که از خودم در بر کردم به نمایش گذاشته و نظر باقی اکسوال ها را جلب بکردویم........
دودو رو دوووووو.....و حالا حاصل تلاش سه ساعت و بیست و چهار دقیقه نویسنده این وبلاگ رو مشاهده میکنید......
ادامه مطلب
دانلود آهنگ گروه اکسو Exo به نام The Eve با کیفیت عالی 320 با ترجمه فارسی
لینک دانلود آهنگ The Eve با کیفیت 320

متن و ترجمه فارسی آهنگ:
Look at me, what’s the situation
نگاهم کن! اوضاع چطوره؟!
Past your flustered face
گذشته از چهره فریبندت،
I see the walls crumbling down
دیوار ها را میبینم که فرو میریزند...
And gradually, dawn is coming, yeah uh
و به تدریج، سپیده دم می آید، آره...
It’s connecting endlessly
این اتصال بی پایان است!
Can’t cut it off with this dull blade
نمیتوانم با این تیغه کُند آن را ببرم...
So the problem keeps repeating, yeah
پس مشکل همچن
ما توی دوتا از رای گیری ها از  اکسو حدود 25%  عقبیم ...
برینن رای بدین بلکه شاید یکم تغییر کنه 
http://www.topmusicuniverseawards.com/2019/04/oh-music-awards-vote.html?m=1.

توی وب های خودتون هم قرار بدین ...........
برین به گروه دیگع رای بدین من میدونم باشما ها 
ادامه مطلب
ا‍♂Johnny (جانی)

• اسم استیج: 
جانی / Johnny / 쟈니

• اسم اصلی: 
جان سو / John Seo
Seo Young Ho / 서영호

• موقعیت: 
ووکال، دنسر، رپر

• تولد: February 9,1995
20 بهمن 1373

• محل تولد:
شیکاگو، آمریکا

• قد: 184cm

•گروه خونی: B

•یونیت ها: 
NCT U
NCT 127

• فکت ها::
- اون تک بچه‌س.
- تحصیلات:
Maple School, School of Performing Arts Seoul (서울공연예술고등학교), practical dance department (실용무용과) [transferred], Glenbrook North High School (graduated)
- اسم مستعارش "اوپای همه" هست.
- جانی با اکسو کاراموز بوده تا وقتی که برای دبیو اماده میشد
 پیش تر در سال ۲۰۱۷ پسرا در این برنامه حضور داشتن اما اجراشون از قبل ضبط شده بود اما این بار به صورت "زنده" قراره در این برنامه که واقع در میدان تایمز آمریکاست، اجرا کنن و به این ترتیب پسرا اولین آرتیست کره ای هستن که به این موفقیت میرسن

پ.ن: تبریک اکسو الا و اکسوی عزیز ^0^
۱.وقتی کامبک اکسو اومد:)
۲.روز تولدم بارون اومد.خیلی قشنگ بود:)
۳. نقاشی میکشم یا چیزی مینویسم که پر از رنگ و امیده:)
۴. با خواهرم و مامانم حرف میزنیم و میخندیم:)
۵.دیدن گل و گیاه های خوشگل:)
۶.با دوستای نتی حرف میزنم:)
۷.گوش کردن آهنگ که به دلم میشینه:)
۸.رفتن به همدان و مشهد:)
-----------------------
پ.ن:اینم از چالش دیگه یعنی چالش هشت لبخند*-*♡از هیچکس ممنونم که دعوتم کرد*-*این چالشو شارمین شروع کرده♡
آیلین و دعوت میکنم به این چالش*-*♡و هر کی دوست داره بنویسه ای
امشب یه اتفاق جالب برام افتاد... یه حسی بهم داده شد که خیلی دلم برای اون حس تنگ شده بود.
خب قضیه از این قراره ...
*this post is gonna be long*
من یه کی پاپرم و به کی پاپر بودنم افتخار میکنم. همونطور که اوتاکو ام و به خاطر این قضیه زیاد بهم توهین شده اما اهمیتی نمیدم. کی پاپ بخشی از زندگی و استایل منه و همونطور که درو دیوار اتاقم پر از پوستر گیم و انیمه است، پر از عکس و پولاروید کی پاپی هم هست. اما مدتی هست که از کی پاپ فاصله گرفتم ... علتش چیه ؟ علتش این سال نفرین شد
امشب یه اتفاق جالب برام افتاد... یه حسی بهم داده شد که خیلی دلم برای اون حس تنگ شده بود.
خب قضیه از این قراره ...
*this post is gonna be long*
من یه کی پاپرم و به کی پاپر بودنم افتخار میکنم. همونطور که اوتاکو ام و به خاطر این قضیه زیاد بهم توهین شده اما اهمیتی نمیدم. کی پاپ بخشی از زندگی و استایل منه و همونطور که درو دیوار اتاقم پر از پوستر گیم و انیمه است، پر از عکس و پولاروید کی پاپی هم هست. اما مدتی هست که از کی پاپ فاصله گرفتم ... علتش چیه ؟ علتش این سال نفرین شد
دوست دارید بین کدوم ها بشینید؟؟؟؟؟

.............................کدوم رو انتخاب میکنین؟؟؟........................……

...........................انتخاب کردین؟آماده اید؟........................

طبق معمول من افتادم بین چن و بک خدایااااا چرا منو بک همش با هم میوفتیم؟؟؟؟
چرا بعضیا به خودشون می گیرن؟؟؟
بحث درباره BTS هست یع اکسوال میاد میگه: اکسو پادشاه کی پاپه =\
و سر یه دعوا رو باز می کنه (بعضی وقتا هم برعکسه )
یا هم چندتا اکسوال دارن با هم حرف میزنن
یه بلینک میاد میگه: دیدین دوست دختر چن حاملست =\
و یه دعوای دیگه صورت میگیره
یا هم رابطه یکی لو رفته می شینن دعوا می کنن =\
چرا وقتی میبینین بایستون دوست دختر داره 
ناراحت میشین ، یکم به این فکر کنین که اونم دل داره
اصلا منظورم با شخص خاصی نیست 
من فقط یه مولتی فنم 
و همه
چند تا از دریم کچرهایی که درست کردم، دفعه بعد از دریم کچرهایی عکس میذارم که شکل ماه بافتمشون^^

گلدوزی برزیلی هم میکنم. گل هاش برجسته ان، تو عکس خوب نیفتاده. کیف های نمدی هم درست میکنم، این یکی رو برای قلم نوریم، مارس، دوختم. چند تا قشنگتر هم هست، بعدا عکساشون رو میذارم^^

عکس اسکرپ بوک اکسو هم به درخواست دوستان:))
اسکرپ بوک های دیگه ام دفعه بعد. دفتر انیمه و دفتر درمان و اینا =))
ادامه مطلب
همین امروز در حال درو کردن پیج اکسو لاورز بودم که چنین خبری را دیدم و طبق عادت برج میلاد از زاویه جنوب غربی سرم پدید آمد
فقطططططططططططططط پنج روز نت در دسترس نداشتم و چشم دیده بسته بودم سرم به فیک نویسی گرم بود...نگا چی شدههههههه
اول از همه بگم این خبر رو به عنوان«محض اعطلاع»گذاشتم و اصلا دوباره حوصله فن وار ندارم...سه ساعت و سیزده دقیقه تمام درحال سر و کله زدن با اکسوال ها و ارمی ها و اگاسه و ستیزن ها بودم(فقط نفهمیدم اون دوتا این وسط چیکار بود
پروردگارا بسی این چند روزه درگیرم...سه عدد مقاله سی صفحه ایی دارم درباره کره جنوبی کیپاپ اوتاکو غیره می نویسم تا پوران و نوید بدبختمون نکن....فیک و سناریو مس توییت و نماشا هم جای خود
.
در این بدبختی فقط این را کم داشتم....در زیر پست خبری پوران جون کامنتی بسی ساده درباره ی عر زدن های خود برای بی تی اس و اکسو کردم...بازم میگم تمامش فقططططططط عررررر بود!
و اینگونه بود که این یک عدد دوست ارمی چنین جواب دقیق و خوب و صالحی به من دادقشنگ اینقد جوابش خوب بو
چرا بعضیا به خودشون می گیرن؟؟؟
بحث درباره BTS هست یع اکسوال میاد میگه: اکسو پادشاه کی پاپه =\
و سر یه دعوا رو باز می کنه (بعضی وقتا هم برعکسه )
یا هم چندتا اکسوال دارن با هم حرف میزنن
یه بلینک میاد میگه: دیدین دوست دختر چن حاملست =\
و یه دعوای دیگه صورت میگیره
یا هم رابطه یکی لو رفته می شینن دعوا می کنن =\
چرا وقتی میبینین بایستون دوست دختر داره 
ناراحت میشین ، یکم به این فکر کنین که اونم دل داره
اصلا منظورم با شخص خاصی نیست 
من فقط یه مولتی فنم 
و هم
EXO's Kai Tops Worldwide Trends On Twitter As Fans Celebrate His Birthday.کای عضو گروه EXO متولد 14 ژانویه 1994 است امسال تولد 26 سالگی اش(طبق محاسبه سنی غربی) را جشن گرفت..طرفداران و اکسو ال های سراسر جهان تبریک های خود را به مناسبت این روز در توییتر به اشتراک گذاشتند..بعد از گذشت نیمه شب به وقت کره با تشکر از تلاش طرفداران هشتگ های  #OurHappinessKai و  #2020KaiDay و  #HappyKaiDay به ترتیب جزو 5 ترند برتر جهان در توییتر قرار گرفتند.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

ادامه مطلب

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافت
بکهیون ککککک
  تو این روز های قرنطینه ای که همیشه خسته کننده و کسل کننده هست،این بار امروز،شاهد خلق یک هنری شدیم که روح و جسم مارو زنده کرد و حس تپش قلبمانون بیشتر کرد و دست و پاهامون از شدت هیجانی و شادی میلرزید.اون یه اثر هنری رو خلق کرد که در مورد عشقه و اسمش"بیاین عشق بورزیم"ئه.اسمش اثرش هم در واقع شعار اکسو بوده!کسی که ای اثرو خلق کرده،در واقع اون کسیه که با صدای بهشتی و آرامش بخشش،دل همه رو زنده کرده؛صدای اون،مثل صدای امواج دریا بزرگه.خود آهنگشم مثل ا

قرار بود مثلا چن چنی باشه!
نزنید تو ذوقم دیگه!! وقتی مامانم از دور میگه باز که چش بادومیا رو کشیدی، یعنی به طور محسوسی بهش شباهت داره
اونم که بالای خطه مشاهده میکنید امضای جدیدمه
مسخره نکنید پلیز!
پس از سال ها تفکر و تامل تونستم Lee.NarXeS رو اینجوری بنویسم

پ.ن:
دوستایی که از بلاگفا باهام بودن دیگه میدونن من هر وقت حوصلم شد نظرات رو تایید میکنم همون موقع هم براتون جبران میکنم
پ.ن2:
کسایی که نفهمیدن منظورم از چن چنی کیه... منظورم چن از گروه اکسو هست
دانلود سریال کره ای Dokgo Rewind
با بازی سهون عضو اکسو

نام ها: دوکگو ریوایند
محصول: 2018 کره جنوبی از شبکه Oksusu
ژانر: اکشن | هیجان انگیز | مدرسه ای | وب درام
تاریخ پخش: 16 شهریور 1397 – 07Sep2018
قسمت ها: 4 قسمت
روزهای پخش: جمعه ها
مدت زمان: 50 دقیقه
وضعیت: پایان یافته است
بازیگران:
Oh Se Hun – Kang Mi Na
قسمت 4 اضافه شد.
زیرنویس فارسی قسمت 4 اضافه شد.
ادامه مطلب
اول از همه اینکه اگه استاد شم قطعا استاد فلسفه میشم^_^ فلسفه ساما عشق منه . هرگز بهش خیانت نمیکنم.
من بجز فلسفه ساما فقط راجع به اکسو و بیتوبی و انیمه میتونم وراجی کنم و فکر نکنم کسی بخواد سر کلاس اونا بشینه:)))
تازه فلسفه رو خوب توضیح میدم، جدی میگم! اخه فلسفه اصلا سخت نیست فقط بیان کتاب ها پیچیده است، من اون گره های کتاب ها رو باز میکنم و صاف و صوف تحویلش میدم^^
بعدش اینکه اولین جلسه که رفتم سرکلاس بهشون میگم که ببینید بچه ها، من فلانیم. من نیومدم
خب بعضیا بهم میگن برای چی کیپاپ گوش میدی؟ چه سودی برات داره؟ اینجا می خوام یکی از سودهایی که داشته رو براتون معرفی کنم!
تو یکی از Mvهای گروه #EXO به اسم #TEMPO رپر گروه #پارک_چانیول تو یه قسمتی از رپش میگه من گتسبی این جمع هستم! این جمله برام جالب بود! یعنی چی من گتسبی این جمع هستم؟ بعد با تحقیق و تفحس فهمیدم منظورش شخصیت گتسبی تو رمان "گتسبی بزرگ" بوده و جالب تر اینه که این رمان تو کره خیلی معروفه و وقتی میخوان به کسی بگن تو چه قدر تو این جمع به اصطلاح ع
قسمت چهارم

+با من هستید؟؟ 
× شما انگلیسی بلد
هستید ؟؟ 
+ بله .
 × می خواستم ازتون آدرس بپورسم ! 
+بفرمایید .  .
+ خوب
.... . 
× می دونید کجاست ؟؟ 
+ میشه گوشیتونو رو از نزدیک تر ببینم ، آ درس رو نمی
بینم .
 × شما که دزد نیستید ؟؟  
+ بله ؟؟؟؟؟ نه خیر دزد نیستم!!
 × ببخشید که گفتم
اخه تو یه کشور غریبم . 
+ خوب ....  باید
همینو مستقیم برید بعد برید سمت راست . 
× ببخشید یه آدرس دیگه هم دارم ، باید اینو
اول نشون می دادم خخخخ چقدر خنگم !!!
 چقدر خوبه که انگلیسی بلدید
دانلود سریال کره ای 100Days My Prince
با بازی نام جی هیون و دو کیونگ سو عضو اکسو

نام ها: شوهر صد روزه – شاهزاده صد روزه من
محصول: 2018 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: تاریخی | کمدی | عاشقانه
تاریخ پخش: 19 شهریور 1397 – 10Sep2018
قسمت ها: 16 +1 (ویژه)
روزهای پخش: دوشنبه و سه شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
بازیگران:
Do Kyung soo – Nam Ji hyun
تا قسمت آخر با زیرنویس فارسی اضافه شد.
آهنگ های سریال اضافه شد.
ادامه مطلب
دانلود فیلم کره ای Along With the Gods The Two Worlds
با بازی D.O. عضو اکسو
 نام : Along With the Gods The Two Worlds – همراه با خدایان: دو جهانمحصول: 2017 کره جنوبیژانر: اکشن | درام | فانتزیتاریخ پخش: 29 آذر 1396- 20Dec 2017نمره 9.1 در MDLمدت زمان: 140 دقیقهبازیگران:Ha Jung woo – Cha Tae hyun – Ju Ji hoon – Kim Hyang gi.
خلاصه داستان: آتشنشان فداکار “کیم جاهونگ” در حین ماموریت و زمانی که داشته یه بچه رو نجات میداده، می میره و همراه با ۳ نگهبان به جهان بعدی میره تا اعمالش در دنیا طی ۴۹ روز در ۷ دادگاه مورد قض
شاید باورتون نشه ولی نسبت به پست قبلی حالم کاملا عوض شده و دوباره خوبم. همینه دیگه. مودی بازی درمیارم و به خود دیروزم زبون درازی میکنم. باز فردا افسردگیم گل میکنه و به خود دیروزم میگم کور خوندی!
خب این چند روزه اسمشون فورجه بود، ولی در واقع من کلی کلاس پیچوندم و اومدم خونه و بجای درس خوندن، کلی گلدوزی کردم و کلی دریم کچر ساختم. حتی یکمم اسکرپ بوک اکسو رو پیش بردم. و اوه، Gravity falls دیدم. من از ریک و مورتی خوشم نیومد ولی عاشق گرویتی فالز شدم. داستان ه
بک لینک چیست؟
بک لینک عضو اصلی و مهم سئو است که می تواند مستقیما روی رتبه بنده گوگل
تاثیر بگذارد. از همین جهت در فرایند سئو بسیار مورد توجه قرار دارد. با
لینک سازی اصولی می تواند یک سایت را در هر کلمه ای رتبه یک آورد و با لینک
سازی غیر اصولی می توان رتبه یک سایت را پایین آورد یا حتی پنالتی گوگل
کرد.
بک لینک یک کلمه یا یک آدرس دامنه در فضای اینترنت است که گوگل آن را به
صورت اشاره می بیند به طور مثال اگر سایتی به سایت شما اشاره کند آن را بر
اساس ا
دانلود سریال کره ای Memories of the Alhambra

دانلود سریال کره ای Memories of the Alhambra
با بازی هیون بین، پارک شین هه
و چانیول عضو اکسو
اثری از نویسنده سریال دو جهان

نام ها: خاطرات الحمرا
محصول: 2018 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: فانتزی | درام | عاشقانه | اکشن | معمایی
تاریخ پخش: 10 آذر 1397 – 01Dec2018
قسمت ها: 16 قسمت
روزهای پخش: شنبه و یکشنبه ها
مدت زمان: 65 دقیقه
بازیگران:
Hyun Bin – Park Shin hye
تا قسمت آخر با زیرنویس فارسی
خلاصه داستان: یو جین وو (هیون بین) ب
دانلود فیلم کره ای Along With the Gods The Two Worlds
با بازی D.O. عضو اکسو
پیشنهادی
 نام : Along With the Gods The Two Worlds – همراه با خدایان: دو جهانمحصول: 2017 کره جنوبیژانر: اکشن | درام | فانتزیتاریخ پخش: 29 آذر 1396- 20Dec 2017نمره 9.1 در MDLمدت زمان: 140 دقیقهبازیگران:Ha Jung woo – Cha Tae hyun – Ju Ji hoon – Kim Hyang gi
2 کیفیت به صورت زیرنویس چسبیده اضافه شد.
زیرنویس فارسی جدا اضافه شد.
خلاصه داستان: آتشنشان فداکار “کیم جاهونگ” در حین ماموریت و زمانی که داشته یه بچه رو نجات میداده، می میره و همرا
کسب درامد میلیونی با موبایل 
درامد ماهی 13 میلیون با موبایل 

شناسه معرف :shadi57

از طریق لینک زیر هم می توانی ثبت نام کنی 
روی لینک زیر کلیک کن
Рhttps://7030.ir/r/shadi57 
شناسه معرف:shadi57
, کار اینترنتی , کار اینترنتی با حقوق روزانه , کار اینترنتی در منزل , کار اینترنتی با حقوق ثابت , کار اینترنتی برای دانشجویان , کار اینترنتی بدون سرمایه , کار اینترنتی در منزل با حقوق , کار اینترنتی در خانه , کار اینترنتی تایپ , کار اینترنتی با گوشی , کار اینترنتی استخدام , باز
صنعت نفت و گاز و پتروشیمی یکی از صنایع پیشرو در مالزی است. مالزی که زمانی وارد کننده محصولات پتروشیمی بود، امروزه از تولیدکنندگان و صادر کنندگان محصولات پتروشیمی متنوعی مانند الفین ها ، پلی الفین ها ، آروماتیک ها ، اتیلن اکسیدها ، گلایکول ها ، اکسو الکل ها ، اتوکسیلات ها ، اسیدهای اکریلیک ، انیدرید فتالیک ، اسید استیک ، استایرن مونومر ، پلی استایرن ، اتیل بنزن ، VCM و PVC  محسوب میشود.
مالزی بیست و چهارمین ذخایر نفت خام جهان را در اختیار دارد. ب
دانلود آهنگ سپهر خلسه و اکتاو به نام کراشم تویی+متن+پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Danlod Ahang Sepehr Khalse | Crusham Toi
Download  Song By Sepehr Khalse |Crusham Toe+Text
برای دانلود آهنگ خلسه هنوزم کراشم تویی لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید 
♬♪♪♫♪♬
متن رپ کراشم تویی|سپهر خلسه :
بیبی چرا بد شدی؟!  ♪♫♪  نه نرو بذار بس کنیمبا این که دورم هست کلی‌  ♪♫♪  هنوزم کراشم توییبیبی چرا بد شدی؟!  ♪♫♪  نه نرو بذار بس کنیمبا این که دورم هست کلی‌

♬♪♪♫♪♬هنوزم کراشم تویی ♪♫♪  هنوز
دانلود آهنگ جدید سپهر خلسه و اکتاو به نام کراشم تویی+متن+پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Danlod Ahang Sepehr Khalse | Crusham Toi
Download  Song By Sepehr Khalse |Crusham Toe+Text
برای دانلود آهنگ خلسه بنام کراشم تویی لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید♬♪♪♫♪♬
متن آهنگ هنوزم کراشم تویی سپهر خلسه :
بیبی چرا بد شدی؟!  ♪♫♪  نه نرو بذار بس کنیمبا این که دورم هست کلی‌  ♪♫♪  هنوزم کراشم توییبیبی چرا بد شدی؟!  ♪♫♪  نه نرو بذار بس کنیمبا این که دورم هست کلی‌
♬♪♪♫♪♬هنوزم کراشم تویی ♪♫
چقدر اینو دوست دارم احساس میکنم حرف دلمه... من عاشق اهنگ سیو میشم و تو موزیک ویدیو یک تیکه نوشته سیو می هی...

دارم کره ای یاد میگیرم
این طلسمو شکستم از هفتم هشتم میخواستم ژاپنی یغد بگیرم هر دفه گفتم اول انگلیسی بعد هر زبانی دلم خواست ولی من از انلگیسی بدم میاد و این باعث نفرتم از زبان شده دیکه بیخیال شدم کامل میخوام کره ای یاد بگیرم

امروز خیلی باشگاه حال داد اولش گفتند فردا تعطیلیم بعد جیغ انرژی گرفتم خیلی  بعد یکم از نظر خودم پیشرفت کردم چن
دانلود آهنگ مونتیگو و سپهر خلسه بنام اصن یه وضعی+متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download Music BY Sepehr Khalse Ft Kurosh,Arta  Asan Yevazi
دانلود آهنگ جدید آرتا ، کوروش و خلسه بنام اصا ی وضعی
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ جدید سپهر خلسه به نام اصا ی وضی لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

متن آهنگ اصن یه وضعی از آرتا کوروش و خلسه
♬♪♪♫♪♬
هر چی قرص کوک رو میز بود خط کردم با هم زدمنیاین سمتِ من الآن ردم اینجوری راحت ترمدورمون اصاً یه وضعیه ، با اون تو شهرن همه غریبهدیونم م
اپلیکیشن پولساز
درامد عالی با اپلیکیشن 7030
اپلیکیشنی هست به نام 7030 که این اپلیکیشن رو میشه از تمام اپ استورها دانلود کنی
مطابق شکل زیر
بعد از اینکه نصب کردی باید ثبت نام کنی که برای ثبت نام نیاز به کد معرف داری که بزن shadi57
خوب حالا ثبت نام شدی در این اپلیکیشن امکانات مختلفی مثل خرید شارژوبسته اینترنت و پرذاخت قبض وجود داره که
از این به بعد برای خرید های خودت از این اپلیشن استفاده کن چون30%سود خرید های خودت رو بر می گردونه از طرفی بعد از ثبت نام
اپلیکیشن پولساز
درامد عالی با اپلیکیشن 7030
اپلیکیشنی هست به نام 7030 که این اپلیکیشن رو میشه از تمام اپ استورها دانلود کنی
مطابق شکل زیر
بعد از اینکه نصب کردی باید ثبت نام کنی که برای ثبت نام نیاز به کد معرف داری که بزن shadi57
خوب حالا ثبت نام شدی در این اپلیکیشن امکانات مختلفی مثل خرید شارژوبسته اینترنت و پرذاخت قبض وجود داره که
از این به بعد برای خرید های خودت از این اپلیشن استفاده کن چون30%سود خرید های خودت رو بر می گردونه از طرفی بعد از ثبت نام
الهیییییییییی چطور اینقدر زود گذشت که من نفهمیدم ککک
همسریییییییی به این شوگول بوگو اینجوری ننگرد تو را عرررررررررررررررررررر(ایم حسود..وری وری وری حسود)

اخه از پشت پرده همممممممممم...از پشت پرده هم عررررررررررررررررررررررر

ولم کنین
ولم کنین میوخوام دو کلوم حرف حساب با شوگولی بزنم ....د میگم ولم کنین انسان هااااا

برم یکم اشپزی کنم همسری اومد شگفت زده بشه 

ای وای همسری اومد......
همسری این قلب برای تو...شامو بریم بیرون ککک
(خدایا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها